CZY IOT GRA W KOŚCI?

Gdy będąc jeszcze dzieckiem po raz pierwszy ujrzałem moc Internetu byłem oczarowany. Magiczny świat pełen ukrytego potencjału, niebywałych korzyści oraz szans na interesujące jutro.
Dzięki (…) wrodzonej ciekawości zacząłem zgłębiać tę krainę by załapać się na pierwszą falę Internetowego boomu. Dość szybko stworzyłem pierwsze strony internetowe, które osiągnęły gigantyczną popularność, zainwestowałem w szybko rosnące usługi Internetowe oraz byłem jedną z pierwszych osób, którym zwróciła się inwestycja w Bitcoiny. A wszystko to nim przekroczyłem próg 30. lat (…)
 
kisspng-samsung-galaxy-note-7-android-telephone-smartphone-5ae78693ab2925.5779805215251227077011
Tak oto zaczyna się ebook, który już za moment przeczytasz. Ebook, który jest zbiorem felietonów, osobistych przemyśleń i komentarzy dotyczących różnego rodzaju absurdów, na które natykam się każdego dnia pracując z IoT. 

Potraktuj to jako namiastkę mini poradnika dotyczącego Internetu Rzeczy. Taką niezobowiązującą lekturkę, którą można wyrywkowo poczytać do poduchy. Delikatną, lekką, spokojną, pozbawioną technicznego wodolejstwa, prowadzącą za rączkę książkę, która wyjaśni Ci absolutne podstawy dotyczące IoT.

Liczę, że za jej sprawą zaczniesz wtapiać się powoli w tę szaloną krainę cudów i staniesz się

ORĘDOWNIKIEM WIARY IOT

 

PDF

Dla znawców

POBIERZ

 

MOBI

Dla koneserów

POBIERZ

 

EPUB

Dla smakoszy

POBIERZ