Hej! Nazywam się Marcin Sikorski

Witam Cię na stronie dedykowanej IoT! Stronie powstałej z miłości pasjonata IoT. Pasjonata, który chce szerzyć w Polsce wiedzę na temat tej niezwykłej technologii.
20181109_114149

Możliwe, że się znamy

np. z jednej z moich wielu prelekcji. Występuję często w roli eksperta IoT gdzie jako prelegent znany jestem z niesztampowych wystąpień – zarówno na europejskich tech konferencjach pokroju TestFest, Quality3D, Request, seeTest, TestWarez, SQA Days jak i polskich meetupach – Girls Who Test, Meet4Talk, 25th Level Code. 
SEETEST_day II_106

Dużo tworzę

w ramach serii „Od zera do IoT” publikowanej we współpracy z SJSI oraz artykułów dotyczących IoT w branżowych pismach – Professional Tester Magazine, Tea-Time with Tester, portalach – Software Testing Help, Ministry of Testing jak i wielu innych blogach oraz magazynach.
IMG-20181124-WA0005

Robię dla Ministerstwa

a dokładniej to jestem czlonkiem Grupy Roboczej ds. Internetu Rzeczy Ministerstwa Cyfryzacji. Oficjalnie współtworzę raport, który określi kierunek i potencjał Polski na światowej arenie IoT. W praktyce – dokładam kolejną cegiełę do Smart podwórka.
IMG_20190110_182722

W nocy zmieniam się

w fana optymalizacji, chińskiej kultury, wspinaczki, fana new retro wave oraz dalekich podróży.  Wszystkie z tych elementów można łączyć w dowolnej kolejności i ilości. A poza tym staram się rozciągać dobę do granic możliwości ale ta dzielnie się trzyma.
marcin_sikorsk_2019i

Chcesz się skontaktować?

Współpraca? Pomoc? Wątpliwości? Zapraszam na Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter lub  kontakt@smartrzeczy.pl
Zawsze jestem gotów do rozmów na temat Internetu Rzeczy i zawsze z radością rozwinę dodatkowe umiejętności jako mówca publiczny, pisarz, tester, doradca w Ministerstwie Cyfryzacji ale przede wszystkim jako najlepszy specjalista IoT w Polsce.